Tags

architecture (5) Autumn (3) Bangkok (4) Boxing (12) BW (34) cemetery (21) City (29) Forests (5) HongKong (11) Israel (11) Italy (3) Jordan (2) Kuala Lumpur (5) lakes (5) Langkawi (1) Malaysia (6) Mountains (6) Night (16) Old and forgotten (14) People (41) Reportage (39) Ruins (26) Sea (7) Sri Lanka (7) Summer! (31) Thailand (5) Warszawa (71) Winter (8) Włochy (3)

poniedziałek, września 29, 2008

collegium maius

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A teraz poproszę wersję bez winiety. Bo ja nie widzę jakiegoś uzasadnienia dla niej. Chcę zobaczyć resztę. A gdzieś mi znika w ciemności... :(

MotylaNoga pisze...

Hhhh... Na tym zdjęciu nie ma jednego piksela winiety. Ani wynikającej z właściwości szkła, ani dorobionej w obróbce. Tak padało tam światło. Fakt, pojechałam po kontrastach, ale winiety nie ma na nim nigdzie.

szafot pisze...

coś się odrobinę "wdarło" od lewej strony;) ale zdjęcie dla mnie klasowe

MotylaNoga pisze...

No właśnie nie wiem co to. Jak oglądam to zdjęcie z dysku jest ok. Może blogger i jego kompresja? :/

mirano92 pisze...

Witam. Robię sesje fotograficzne i widzę, że bywasz w wielu opuszczonych miejscach. Szukam właśnie takiego miejsca do zdjęć. Niestety wiele z nich juz zrównali z ziemią:/. Czy mógł być mi powiedzieć które z tych miejsc jeszcze stoi i które być polecił?? Zależy mi aby nie było w środku posprzątane tak jak jest w pary. Najbardziej by mnie interesowała twoja opinia na temat Ursusa, i gdzie to dokładniej jest. Będę wdzięczny jak mi dasz odpowiedź na maila zibi-rally@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam.